Aktualności
 
Szukają bramkarza w Niemczech...
 
26. czerwca 2017, 11:31
źródło: własne
 
Korona poszukuje dwóch bramkarzy. Jednym z kandydatów do gry w barwach kieleckiego klubu jest Zlatan Alomerović, który w przeszłości reprezentował barwy Borussii Dortmund. Personalia drugiego na razie nie są znane.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćLatem Koronę opuścili Kanadyjczyk Milan Borjan i Słowak Michal Pesković. Co prawda w zespole pozostali Maciej Gostomski i Leonid Otczenaszenko, ale nowe władze kieleckiego klubu nie mają wątpliwości, że nowy bramkarz jest potrzebny od zaraz. A najlepiej od razu dwóch. W tej chwili najpoważniejszym kandydatem do podpisania kontraktu z Koroną jest bramkarz serbskiego pochodzenia Zlatan Alomerović.

26-letni bramkarz jak do tej pory był zawodnikiem niemieckich klubów. Najpierw próbował przebić się w Borussii Dortmund. Jego pobyt na Signal Iduna Park nie zakończył się jednak awansem na stałe do pierwszego zespołu BVB. Ostatnio starał się zaistnieć w Kaiserslautern, ale tam również nie mógł wygrać rywalizacji i dwa miesiące temu rozstał się "Czerwonymi Diabłami". Decyzję co do jego ewentualnej przyszłości w Koronie, podejmie trener Gino Lettieri.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz