Aktualności
 
Kolejne osłabienie Korony Kielce...
 
15. czerwca 2017, 19:23
 
Z Koroną Kielce żegnają się kolejni piłkarze, którzy byli w poprzednim sezonie jej filarami. Teraz przyszła kolej na Rafała Grzelaka, którego w przyszłym sezonie nie będziemy oglądać w ekstraklasie. 28-letni obrońca wyemigrował do Szkocji.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćGrzelak właśnie podpisał kontrakt z Heart of Midlothian. Będzie zawodnikiem popularnych "Serc" przez najbliższe dwa lata. W Hearts mają dobre doświadczenia z obrońcami z Polski, bo jeszcze niedawno podpora defensywy tego zespołu był Błażej Augustyn. Teraz o sile defensywy szkockiego zespołu ma stanowić Grzelak, który ma za sobą bardzo przyzwoity sezon w barwach Korony.

Jego kontrakt z Koroną wygasa z końcem czerwca, dlatego Hearts nie muszą za niego płacić ani złotówki. Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się jednak, że Grzelak znajdzie się w nielicznej grupie zawodników, którym nowe władze kieleckiego klubu zaproponują przedłużenie umowy. Lewy obrońca miał jednak inne plany i postanowił skorzystać z oferty ze Szkocji.
 
 
Słowa kluczowe: grzelak | hearts | korona | kielce
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz