Aktualności
 
Szybki powrót do ekstraklasy!
 
17. lutego 2017, 15:37
autor: Adrian Zieliński
 

Już w najbliższym meczu przeciwko Lechowi Poznań trener Piasta Gliwice Radoslav Latal będzie miał znowu do dyspozycji Sasę Żivca. Wicemistrz Polski anulował jego wypożyczenie do włoskiej Latiny.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćŻivec był zimą bohaterem przeciwnej transakcji ostatniego dnia okienka transferowego został wypożyczony z Piasta do zespołu z włoskiej Serie B – US Latina Calcio. W Gliwicach zgodzili się na takie rozwiązanie, bo piłkarzowi bardzo zależało na takim rozwiązaniu. Problem polegał jednak na tym, że nie do końca poważnie podeszli do tego we włoskim klubie.

Działacze Latiny nie zdążyli zgłosić Żivca do gry w odpowiedni terminie i doświadczonemu graczowi groziło, że do końca sezonu nie będzie mógł w ogóle występować. W związku z tym jedynym ratunkiem był powrót do Piasta. - Doszliśmy do porozumienia z US Latina Calcio. Zarówno Sasa jak i klub jest zadowolony z rozwiązania tej sytuacji - skomentował prezes Piasta Gliwice, Marek Kwiatek.

Umowa wypożyczenia została anulowana i Żivec ponownie stał się pełnoprawnym zawodnikiem gliwickiego zespołu. Jest zgłoszony do rozgrywek ekstraklasy więc nic ni stoi na przeszkodzie, żeby był brany pod uwagę przy ustalaniu składu na najbliższy mecz przeciwko Lechowi Poznań.

 
 
Słowa kluczowe: zivec | piast | gliwice | latina | latal
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz