Aktualności
 
Korona ma nowego napastnika!
 
1. lutego 2017, 12:58
autor: Adrian Zieliński
źródło: własne
 

Zgodnie z przewidywaniami, nowym napastnikiem Korony, został Iljan Micański. 31-letni snajper ostatnio był związany z Lewski Sofia. Bułgar od kilku dni przebywał na zgrupowaniu kieleckiego zespołu na Cyprze.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMicański zaprezentował się z dobrej strony. Zagrał w sparingowym meczu z Atlantasem Kłajpeda i strzelił w nim gola. Trener Maciej Bartoszek chciał go mieć w swojej drużynie, dlatego zdecydowano się w Kielcach na podpisanie kontraktu. Były napastnik m.in. Lecha Poznań, Zagłębia Lubin czy niemieckiego Kaiserslautern, związał się z Koroną do końca obecnego sezonu. W umowie zawarto zapis, który umożliwia przedłużenie współpracy o kolejne 12 miesięcy.

Bułgar ostatnio nie miał zbyt dobrego okresu za sobą. Jesienią był zawodnikiem Lewskiego Sofia, ale nie zagrał w nim nawet minuty. Wcześniej reprezentował barwy koreańskiego Suwonu. Z kolei w Niemczech był związany, oprócz Kaiserslautern, z FSV Frankfurt, FC Inglostadt oraz Karlsruher SC. Jest to dla niego drugie podejście do Korony. W sezonie 2006/2007 był wypożyczony do kieleckiego klubu z Lecha Poznań. Zagrał wtedy w pięciu spotkaniach w barwach "Złocisto-Krwistych" w których nie strzelił żadnego gola.

 
 
Słowa kluczowe: micanski | korona | kielce | lewski | sofia | bartoszek
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz