Aktualności
 
Niespodziewane rozstanie z Ruchem!
 
3. stycznia 2017, 15:53
źródło: własne
 

Jeden z najlepszych piłkarzy Ruchu w rundzie jesiennej - Piotr Ćwielong, nie zagra w barwach chorzowskiego zespołu wiosną. Piłkarz rozwiązał kontrakt z "Niebieskimi" za porozumieniem stron z powodów rodzinnych. Przynajmniej oficjalnie...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćĆwielong pojawił się ponownie w Ruchu latem ubiegłego roku. Doświadczony skrzydłowy od razu stał się ważnym ogniwem w zespole prowadzonym przez trenera Waldemara Fornalika. W 20 meczach, jakie rozegrał jesienią, zdobył pięć bramek. Nic nie wskazywało na to, że jego pobyt w Chorzowie może potrwać tak krótko. Tym bardziej, że jego umowa miała obowiązywać do końca czerwca 2018 roku.

- Bardzo dziękuję wszystkim kibicom za wsparcie. Trzymam kciuki za Ruch w dalszej części sezonu. Wierzę, że wiosną drużyna będzie regularnie punktować i piąć się w górę tabeli. Opuszczam Cichą ze względów rodzinnych, mam nadzieję, że wszyscy to uszanują – powiedział za pośrednictwem oficjalnej strony Ćwielong. 31-letni skrzydłowy trafił do Ruchu latem po tym, jak wygasł jego kontrakt z VfL Bochum.

 
 
Słowa kluczowe: cwielong | ruch | chorzow | fornalik
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz