Aktualności
 
Trzecie wzmocnienie beniaminka ekstraklasy
 
9. lipca 2018, 15:41
 

Brazylijczyk z włoskim paszportem - Giacomo Mello, został trzeci nabytkiem beniaminka ekstraklasy Zagłębia. Ostatni sezon nowy piłkarz ekipy z Sosnowa spędził na zapleczu ekstraklasy, w barwach Ruchu Chorzów.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMello wystąpił w 26 meczach "Niebieskich", strzelając cztery gole. Ofensywny pomocnik nie zdołał jednak pomóc Ruchowi w skutecznej walce o uniknięcie spadku z I ligi. Co ciekawe jednak, do polski rok temu sprowadziło go… Zagłębie. 25-latek przebywał na testach w Sosnowcu i wtedy nie zdecydowano się podpisać z nim kontraktu. W ten sposób trafił do Chorzowa. Teraz jednak dostanie szanse zaprezentowania się także w barwach Zagłębia.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że zagram w Zagłębiu. To klub z dużymi tradycjami, który ma oddanych kibiców. Wcześniej byłem już na testach w Zagłębiu i dość dobrze znam piłkarzy oraz trenerów. Grając w zeszłym sezonie w Ruchu miałem możliwość poznania drużyny, jej sposobu gry. Teraz będę miał szansę gry w polskiej ekstraklasie i to dla mnie wielka szansa – powiedział po podpisaniu kontraktu nowy nabytek sosnowieckiego zespołu.

Mello jest trzecim wzmocnieniem Zagłębia przed startem nowego sezonu. Wcześniej kontrakty z beniaminkiem podpisali Junior Torunarigha oraz Dejan Vokić. To prawdopodobnie jeszcze nie koniec wzmocnień w Sosnowcu. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Dudka ma trafić jeszcze dwóch, trzech zawodników na wypożyczenie z innych klubów.

 
 
Słowa kluczowe: mello | zaglebie | sosnowiec | ruch | chorzow | dudek
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz