Aktualności
 
Peszko miał atrakcyjną ofertę, ale...
 
7. października 2016, 12:27
źródło: sportowefakty.wp.pl
 

Sławomir Peszko zdradził w rozmowie ze "SportowymiFaktami.TV", że latem miał atrakcyjną ofertę z Turcji. Zdecydował się jednak jej nie przyjmować i pozostać w Lechii Gdańsk, z którą może związać się niedługo nowym kontraktem.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćReprezentant Polski nie ukrywa, że nie planował wiązać się z Lechią na dłużej. - Na początku traktowałem Lechię jako przystanek. Chciałem wrócić zagrać dobry sezon i pojechać na Euro 2016 do Francji. A potem znowu wyjechać z Polski – mówi Peszko.

Jednak w miarę upływu czasu, zmieniał zdanie. - Lechia cały czas się rozwija. Zarówno pod względem sportowym, finansowym jak i kibicowskim. Poza tym miasto, to jak się żyje w Gdańsku i tak dalej, jest bardzo dobre. Może nie wszystko wygląda jeszcze tak jak w Bundeslidze ale na nasze polskie warunki jest tutaj bardzo dobrze – podkreśla skrzydłowy Lechii.

Latem Peszko miał ofertę z Turcji. - Finansowo na pewno była zadowalająca, ale region mnie nie zadowalał. Poza tym musiałbym dostać naprawdę bardzo atrakcyjną ofertę, żeby zdecydować się na odejście z Lechii – mówi reprezentant Polski. Zresztą wiele wskazuje na to, że niedługo Peszko podpisze w Gdańsku nowy kontrakt i zwiąże się z gdańskim klubem jeszcze mocniej...

 
 
Słowa kluczowe: peszko | lechia | gdansk
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
W sumie Turasy ok.dobrze raczej płacą,ale jeśli zagrasz 2mecze super a trzeci i czwarty poniżej normy to już wieszają psy i po sezonie mogą rozwiązać umowę.Kibice(fanatycy) grożą śmiercią jak się nie przykładasz do gry. Poza tym trzeba jeszcze wybrać dobry region do grania,bo w niektórych miejscach jest po prostu niebezpiecznie,jak w Izraelu.Lepiej więc mieć pierwszy skład w polskiej lidze niż obawiać się o bezpieczeństwo swoje i rodziny gdzieś w górach czy na pustyni w Azji..
 
 
Harry dodał(a), w sobotę 8. października 2016 o godzinie 17:18