Aktualności
 
Napastnik reprezentacji Polski "Kanarkiem"?!
 
10. sierpnia 2016, 13:51
źródło: ruchchorzow.com.pl
 

FC Nantes złożyło oficjalną ofertę wykupienia z Ruchu Chorzów Mariusza Stępińskiego. Napastnik reprezentacji Polski prawdopodobnie na dniach zostanie nowym graczem francuskiego zespołu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWłaścicielem Nantes jest Polak Waldemar Kita, który w każdym wywiadzie podkreśla, że chętnie sprowadziłby do swojego zespołu jakiegoś rodaka. Wygląda na to, że tym razem może się udać, bo w Chorzowie na biurku działaczy Ruchu leży już konkretna oferta. Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, "Stępel" w najbliższych dniach zostanie nowym snajperem "Kanarków".

Ruch zabezpieczył się latem na taki scenariusz, bo w Chorzowie doskonale zdawali sobie sprawę, że po znakomitym poprzednim sezonie, trudno będzie zatrzymać Stępińskiego w zespole. Dlatego zawczasu ściągnięto z Legii Warszawa Jakuba Araka. Niemniej jednak z pewnością odejście napastnika reprezentacji Polski będzie sporym osłabieniem dla "Niebieskich".

Nantes w poprzednim sezonie zajął rozczarowujące 14. miejsce w tabeli Ligue 1. W nowych rozgrywkach ma włączyć się z kolei do walki o zdecydowanie wyższe lokaty. Przypomnijmy, ż Ruch musi podzielić się kwotą, którą zarobi na transferze Stępińskiego, z jego były m klubem – FC Nurnberg.

 
 
Słowa kluczowe: stepinski | ruch | chorzow | nantes | arak | fornalik
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz