Aktualności
 
Legia straci nie tylko gwiazdy z Euro2016?!
 
17. lipca 2016, 07:53
źródło: goal.com
 

Ciągle nie wiadomo czy w Legii pozostaną zawodnicy którzy występowali na Euro 2016. Niepewny jest los Nemanji Nikolicia, Ondreja Dudy i Michala Pazdana. Ale straty mistrza Polski mogą być większe...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDużym zainteresowaniem potencjalnych kontrahentów cieszy się Guilherme. 25-letni Brazylijczyk imponuje formą na początku obecnego sezonu i stal się obiektem pożądania kilku klubów włoskiej Serie A. Najbardziej jednak zdecydowany na jego transfer jest grecki gigant Olympiakos. Jak informuje goal.com, działacze z Pireusu już rozpoczęli starania o pozyskanie gwiazdy Legii.

W tym celu kontaktowali się z dyrektorem sportowym mistrza Polski Michałem Żewłakowem który przecież jest i dobrze znany, bo przez kilka lat były reprezentant Polski przywdziewał barwy greckiego klubu. Guilherme w Olympiakosie chciał już poprzedni szkoleniowiec ekipy z Pireusu Marco Silva. Ale Brazylijczyk podobno przypadł do gustu także nowemu trenerowi Victorowi Sanchezowi.

Jeśli Grekom rzeczywiście zależałoby na pozyskaniu Guilherme, musieliby jednak liczy się ze spory wydatkiem, bo Guilherme to w tej chwili kluczowa posta warszawskiego zespołu i jego strata w trakcie rywalizacji o Ligę Mistrzów byłaby dla Legii bardzo kosztowna. Dlatego mistrza Polski mogłaby przekona do transferu tylko naprawdę bardzo atrakcyjna oferta.

 
 
Słowa kluczowe: guilherme | legia | olympiakos | zewlakow | duda | nikolic | pazdan | hasi
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Legia go sprzeda bo kasa jest pusta.Życie ponad stan kosztuje.
 
 
or dodał(a), w poniedziałek 18. lipca 2016 o godzinie 09:05