Aktualności
 
Jest pierwsza oferta za Pazdana?!
 
28. czerwca 2016, 11:09
źródło: fanatik.com.tr
 
Według tureckich mediów, Besiktas Stambuł złożył Legii oficjalną ofertę wykupienia Michała Pazdana. Mistrz Super Lig oferuje podobno dwa miliony euro za transfer obrońcy reprezentacji Polski. Legia chce jednak znacznie więcej.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować Świetne występy Pazdana na Euro 2016 spowodowały, że obrońcą Legii interesuje się coraz więcej klubów. Szczególnie duże wrażenie swoją grą we Francji, były gracz Jagiellonii Białystok wywarł na skautach klubów z Turcji. Początkowo interesował się nim Trabzonspor, ale po meczu z Niemcami do akcji wkroczył mistrz kraju Besiktas. Z trybun Stade de France popisy Pazdana obserwował prezydent "Czarnych Orłów" i od razu zapragnął mieć obrońcę Legii w swojej drużynie.

Tureckie media donoszą, że pierwsza oferta Besiktasu dotarła już na Łazienkowską. Opiewa na dwa miliony euro, ale podobno dla Legii to zbyt niska kwota. Działacze mistrza Polski żądają za swoją gwiazdę prawie dwa razy tyle. Negocjacje cały czas trwają. Jeżeli strony dojdą do porozumienia, 28-letni zawodnik podpisze z tureckim klubem trzyletni kontrakt. Oczywiście do doniesień mediów znad Bosforu trzeba podchodzić z pewną ostrożnością, ale na pewno w temacie Pazdana będzie się w najbliższych dniach sporo działo…

 
 
Słowa kluczowe: pazdan | besiktas | trabzonspor | legia | jagiellonia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz