Aktualności
 
Jest oferta dla pomocnika Legii!
 
9. czerwca 2016, 09:52
źródło: borysiuk
 
Bardzo krótko może potrwać pobyt Ariela Borysiuka w Legii Warszawa. Defensywny pomocnik trafił do zespołu mistrza Polski zimą z Lechii Gdańsk a już latem może ponownie opuścić Łazienkowską.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować Ochotę na transfer Borysiuka ma angielski Queen's Park Rangers. Zespół z The Championship po nieudanym sezonie, w którym nie udało mu się powrócić do Premier League. Dlatego latem drużynę czeka przebudowa i jednym z kandydatów do tego, żeby znaleźć się w gronie nowych zawodników, jest Borysiuk.

Pomocnik Legii ma za sobą bardzo przyzwoitą rundę wiosenną dodatkowo prezentuje styl gry, który szczególnie na zapleczu angielskiej Premier League, jest bardzo pożądany. Borysiuk kosztował warszawski klub pół miliona euro, dlatego QPR musiałby zapłacić za niego znacznie więcej, żeby Legia zgodziła się na transfer. Przy Łazienkowskiej wyceniają Borysiuka na ponad milion euro.

Dla pomocnika reprezentacji Polski, który jednak nie załapał się nawet do szerokiej kadry na Euro 2016, ewentualny transfer byłby drugim odejściem z Legii. Poprzednio warszawski klub zarobił na nim dwa miliony euro, kiedy sprzedawał go do Kaiserslautern. Borysiuk furory w Niemczech jednak nie zrobił i zdecydował się na powrót do Polski. Najpierw do Lechii, a później z powrotem trafił do Legii.

 
 
Słowa kluczowe: borysiuk | legia | qpr | lechia | gdansk
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz