Aktualności
 
Radović jednak wróci do Legii?!
 
8. czerwca 2016, 12:31
źródło: legia.net
 
Wkrótce można spodziewać się kolejnych ruchów transferowych w warszawskiej Legii. Niewykluczone, że do Legii powróci Miroslav Radović. Niepewna jest natomiast przyszłość Artura Jędrzejczyka.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować Wraca kwestia powrotu do warszawskiego zespołu Miroslava Radovicia, który obecnie jest piłkarzem słoweńskiej Olimpiji Ljublana. W wywiadzie dla serwisu legia.net, nie wykluczył takiego rozwiązania prezes Bogusław Leśnodorski. - Spotkam się z nim na ślubie Kuby Rzeźniczaka, będzie czas pogadać. Jeśli jest zdrowy i w formie fizycznej, to trener może rozważyć jego kandydaturę – powiedział szef warszawskiego klubu.

Cały czas nie wiadomo także czy w Legii uda się zatrzymać Artura Jędrzejczyka. Reprezentant Polski jest wypożyczony z FK Krasnodar tyko do końca czerwca. - Temat będzie po Euro. Na mistrzostwach może zagrać wybitnie, a może też doznać kontuzji. Rożne rzeczy mogą się zdarzyć i nie ma sensu spekulować. Jeśli "Jędza" nie będzie się tam łapał, i nie dostanie świetnych ofert transferowych, to być może będzie mógł wrócić do nas. Ale tego pewnie nie będziemy wiedzieli do połowy lipca - nie ma cudów – mówi Leśnodorski.

W Legii natomiast na pewno raczej nie zobaczymy już Marka Saganowskiego. - Rozmawialiśmy o tym, żeby został u nas w klubie, ale podejrzewam, iż przyjdzie i powiadomi nas, że jeszcze spróbuje pociągnąć - może w Termalice, a może gdzieś indziej. Wtedy nie będzie występował już u nas. Szczerze, nie wydaje mi się, aby to był dobry pomysł. Marek ma za mocną pozycję, żeby gdzie indziej siedzieć na ławce – mówi szef mistrza Polski.

 
 
Słowa kluczowe: radovic | legia | lesnodorski | jedrzejczyk | saganowski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz