Aktualności
 
Jest kolejny hit transferowy w ekstraklasie!
 
8. lutego 2016, 13:04
źródło: sport.pl
 
Wszystko wskazuje na to, że bracia Paixao już na wiosnę znów będą grali w jednym klubie. Lechia Gdańsk kilka tygodni temu pozyskała Marco ze Sparty Praga, a teraz doszła do porozumienia ze Śląskiem Wrocław w sprawie transferu Flavio.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćFlavio Paixao już na początku 2016 roku związał się kontraktem z gdańszczanami, ale jego umowa z klubem z Trójmiasta obowiązywać zaczęłaby dopiero od lipca. Portugalczyk, by móc już w zimie zmienić barwy potrzebował porozumienia Lechii i Śląska w sprawie transferu.

Początkowo wydawało się, że może o nie być trudno. We Wrocławiu wszyscy poczuli się oszukani przez Flavio i piłkarz karnie został zesłany do trzecioligowych rezerw. Lechia początkowo też nie kwapiła się z konkretną propozycją kupna zawodnika, którego za pół roku miała ściągnąć do siebie za darmo.

Ostatecznie jednak właściciele klubu z Gdańska rozpoczęli negocjacje ze Śląskiem i obie strony się dogadały co do warunków transferu Portugalczyka. Flavio w ciągu najbliższych godzin ma oficjalnie zostać graczem Lechii. - Właśnie dopinana jest umowa między Śląskiem, a Lechią, do ustalenia zostały już tylko szczegóły. Można więc powiedzieć, że prawie na pewno Flavio Paixao już na wiosnę będzie piłkarzem gdańskiego zespołu - powiedział w rozmowie ze sport.pl menedżer portugalskiego zawodnika Daniel Weber.

Nieoficjalnie wiadomo, że Lechia zapłaci Śląskowi za ten transfer około 150-200 tysięcy złotych.
 
 
Słowa kluczowe: paixao | lechia | gdansk | slask | wroclaw | weber
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz