Aktualności
 
Legia już ma nowego bramkarza!
 
28. stycznia 2016, 19:34
źródło: własne
 
Radosław Cierzniak będzie nowym bramkarzem warszawskiej Legii. Najpóźniej w lipcu tego roku, ale wszystko wskazuje na to, że trafi na Łazienkowską jeszcze w trakcie zimowego okienka transferowego.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWszystko zależy od tego, kiedy Legię opuści Duszan Kuciak. Kontrakt ma ważny do końca sezonu, ale jego transfer do Hull City jest na ostatniej prostej. Legia ma zarobić na sprzedaży swojej gwiazdy około 350 tysięcy euro. Do ustalenia pozostały szczegóły transakcji. Kuciak może w każdej chwili może opuścić zgrupowanie Legii na Malcie i udać się na tesy medyczne do Anglii.


Jego następcą zostanie Radosław Cierzniak z Wisły Kraków. Bramkarz "Białej Gwiazdy" od kilku tygodni łączony był z transferem do Legii, w przypadku, gdyby rzeczywiście odszedł Kuciak. W czwartek nie znalazł się w kadrze "Białej Gwiazdy" na sparing podczas zgrupowania w Turcji, co już rodziło mnóstwo domysłów.

32-letni bramkarz był jednym z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji w ekstraklasie jesienią. Kontrakt z krakowskim klubem ma do końca sezonu. Wisła rozmawiała o jego przedłużeniu, ale w obecnej sytuacji, jest to już nieaktualny temat. Cierzniak a już podpisany kontrakt z Legia kory wchodzi w życie 1 lipca tego roku. Obecnie trwają jednak negocjacje pomiędzy oboma klubami, żeby sprowadzić byłego golkipera Dundee United już zimą do Warszawy.
 
 
Słowa kluczowe: kuciak | legia | hull | cierzniak | wisla | krakow | osmanlispor
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
jakieś źródło?
 
 
mnms dodał(a), w czwartek 28. stycznia 2016 o godzinie 20:34