Aktualności
 
A jednak Legia straci Kuciaka?!
 
28. stycznia 2016, 15:21
źródło: legia.sport.pl
 

Jak donosi legia.sport.pl, jeszcze w trakcie zimowego okienka transferowego, Legia może stracić Duszana Kuciaka. Słowakiem interesują się trzy kluby – Hull City, Osmanlispor i bliżej nieokreślony chętny z niemieckiej Bundesligi.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKuciak ma ważny kontrakt z Legią tylko do końca sezonu. Rozmowy na temat nowej umowy na razie utknęły w martwym punkcie. W warszawskim klubie zdają sobie sprawę z tego, że słowacki bramkarz może odejść już zimą. - W tej chwili rozmawiamy z trzema klubami. Są to Hull City, turecki Osmanlispor i jedna drużyna z Bundesligi. Ale podkreślam: wciąż nie jest powiedziane, że Duszan w tym okienku z Legii odejdzie – mówi w rozmowie z legia.sport.pl agent Kuciaka Michal Holešeák.

Jeśli Kuciak miałby odejść, to awaryjnym planem Legii jest sprowadzenie z Wisły Kraków Radosława Cierzniaka. Bramkarz "Białej Gwiazdy" od kilku tygodni łączony jest z transferem do Legii, w przypadku, gdyby rzeczywiście odszedł Kuciak. 32-letni bramkarz był jednym z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji w ekstraklasie jesienią. Kontrakt z krakowskim klubem ma do końca sezonu. Wisła rozmawia o jego przedłużeniu, ale na razie żadne wiążące decyzje nie zapadły.

Sytuacja najbliższej przyszłości Kuciaka ma się wyjaśnić do końca stycznia. Okienko transferowe w większości lig w Europie zamyka się 1 lutego. Potem zostaną już tylko bardziej egzotyczne kierunki...

 
 
Słowa kluczowe: kuciak | legia | hull | cierzniak | wisla | krakow | osmanlispor
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz