Aktualności
 
Legia zgodzi się na transfer Nikolicia?
 
28. stycznia 2016, 13:51
źródło: Piłka Nożna
 

Bogusław Leśnodorski w wywiadzie dla tygodnika "Piłka Nożna", zdradza, kiedy Legia byłaby skłonna sprzedać Nemanję Nikolicia. - Jeśli pojawiłaby się twarda i bezwarunkowa propozycja, która byłaby satysfakcjonująca dla klubu - mówi szef Legii.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćW Legii nikt nie ukrywa, że do klubu wpływają oferty transferowe, które dotyczą Nikolicia. Czy zatem kibice Legii mogą spać spokojnie i nie martwić się, że ich drużyna zaraz straci najlepszego strzelca? - Na dziś naszym priorytetem jest wygrywanie, które Niko gwarantuje. On dobrze czuje się w Warszawie, a Legia dobrze czuje się z nim w składzie. Dlatego nie będę wchodził w jakiekolwiek negocjacje dotyczące ofert dla Nemanji – mówi Leśnodorski.

Co nie znaczy, że temat transferu Nikolicia jeszcze podczas zimowego okienka transferowego, jest do końca wykluczony. - Jeśli pojawiłaby się twarda i bezwarunkowa propozycja, która byłaby satysfakcjonująca dla klubu, poszlibyśmy i zapytali, czy interesuje również zawodnika. W przeciwnym wypadku nie będziemy ani jemu, ani sobie zawracali głowy – zaznacza prezes Legii.

Ile pieniędzy musiałaby zarobić Legia, żeby wyrazić zgodę na odejście Nikolicia? - To zależy od sytuacji. Gdyby pojawiła się konkretna oferta na początku lutego za 3 miliony, a my mielibyśmy pewność, że damy radę domknąć transakcję dobrego napastnika za milion, którego mamy na oku, to pewnie warto byłoby o tym pomyśleć. Jeśli jednak propozycja za 4 miliony napłynęła, ale w ostatnim dniu okienka transferowego, i musielibyśmy zostać na rundę wiosenną bez zastępstwa dla Niko, to pewnie do transferu by nie doszło – tłumaczy Leśnodorski.

 
 
Słowa kluczowe: nikolic | legia | lesnodorski | czerczesow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz