Aktualności
 
Cionek zagra w Serie A!
 
11. stycznia 2016, 20:52
źródło: Gazzetta di Modena
 

Obrońca reprezentacji Polski Thiago Cionek będzie grał we włoskiej Serie A. 29-letni były gracz Jagiellonii Białystok przechodzi prawdopodobnie na zasadzie transferu definitywnego z Modeny do Palermo.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTransfer polskiego obrońcy, który do tej pory występował na boiskach Serie B, jest sporym zaskoczeniem. Wcześniej kilka razy łączono go z klubami z Serie A, ale za żadnym razem nie doszło do konkretów. Teraz jednak Cionek skorzystał na tym, że Palermo jest w potrzebie. Z powodu kontuzji, do końca sezonu nie zagra środkowy obrońca Roberto Vitiello. W trybie awaryjnym zdecydowano się na ściągnięcie Cionka.

Transfer potwierdził już prezydent Palermo Maurizio Zamparini. Reprezentant Polski przechodzi do zespołu Serie A na zasadzie transferu definitywnego. Palermo ma w zamian przelać na konto Modeny 350 tysięcy euro. W tym sezonie Cionek był podstawowym zawodnikiem swojej poprzedniej drużyny, rozegrał w jej barwach 15 spotkań. W nowej, będzie musiał bronić się przed spadkiem z Serie A. Palermo jak na razie zajmuje, odległe 16. miejsce.

 
 
Słowa kluczowe: cionek | palermo | modena | zamparini
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz