Aktualności
 
Wychowanek Steauy zagra w ekstraklasie
 
7. stycznia 2016, 22:47
źródło: cracovia.pl/własne
 

Nowym obrońcą Cracovii został Florin Bejan z Targu Mures. 25-letni Rumun podpisał trzyletni kontrakt z "Pasami" który wejdzie w życie od 1 lipca 2016 roku. Wtedy dobiegnie końca jego umowa z rumuńskim klubem.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćCracovia prowadzi negocjacje z Targu Mures żeby sprowadzić Bejana już w styczniu. Jest szansa, że uda się osiągnąć porozumienie i rumuński obrońca będzie do dyspozycji trenera Jacka Zielińskiego już w rundzie wiosennej obecnego sezonu.

Bejan jest wychowankiem szkółki Steauy Bukareszt, ale w najbardziej utytułowanej rumuńskiej drużynie nie zdołał się przebić. Z Targu Mures jest związany od lutego 2014 roku. Od tego momentu rozegrał w jego barwach 59 meczów.

- Chcę dobrze prezentować się w Cracovii i poprzez udane występy trafić do reprezentacji Rumunii – powiedział na powitanie z Cracovią Bejan. - Szukaliśmy zawodnika do formacji defensywnej o takich cechach, jakie posiada Florin Bejan. To obrońca agresywny, wysoki i dobrze grający głową. Obserwowaliśmy go już od kilku miesięcy, mam nadzieję, że potwierdzi swoje walory w barwach "Pasów" - mówi trener Jacek Zieliński.

 
 
Słowa kluczowe: bejan | cracovia | targu | mures | zielinski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz