Aktualności
 
Kolejka chętnych po polską gwiazdę!
 
15. września 2018, 13:01
źródło: Il Mattino
 

Coraz większy szum wokół Piotra Zielińskiego. Pomocnik reprezentacji Polski znalazł się na szczycie list życzeń gigantów Premier League. Natomiast Napoli ma już przygotowany dla niego nowy kontrakt, który podwoi jego zarobki.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćObecnie "Zielu" zarabia w Neapolu 1,1 miliona euro rocznie. Nowa umowa z włoskim klubem ma mu zagwarantować przynajmniej dwa razy tyle. To cena, jaką działacze Napoli musza zapłacić za podwojenie kwoty odstępnego, która znajdzie się w nowej umowie.

Teraz Zieliński ma wpisaną klauzulę w wysokości 65 milionów, co wydaje się niewielką sumą. W Neapolu najchętniej w ogóle wymazaliby z nowego kontraktu taka opcję, ale prawdopodobnie skończy się na tym, że nowa kwota odstępnego będzie wynosić 120 milionów euro.

Działacze Napoli wiedzą co robią, bo za chwilę ktoś mógłby im sprzątnąć sprzed nosa Zielińskiego za dużo mniejsze pieniądze, niż polski pomocnik jest wart. A przecież w kolejce po Zielińskiego ustawiły się angielskie Manchester City, Liverpool czy Chelsea.

Tam pieniędzy raczej nie brakuje, dlatego w Neapolu chcą zrobić wszystko, żeby jak najszybciej podpisać nowy kontrakt z Zielińskim, który zabezpieczyłby interesy wicemistrza Włoch.

 
 
Słowa kluczowe: zielinski | napoli | liverpool | chelsea | manchester | city
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz