Aktualności
 
Transferowy hit Pogoni Szczecin!
 
29. grudnia 2015, 08:30
źródło: Kurier Szczeciński
 

Pogoń jest zainteresowana transferem jednego z najlepszych piłkarzy ligi słowackiej Gino van Kessela. Skrzydłowy AS Trencin ma być głównym celem "Portowców" w trakcie zimowego okienka transferowego.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPogoń szuka świeżej krwi na skrzydłach zespołu prowadzonego przez trenera Czesława Michniewicza. Obecni zawodnicy, z których korzysta szkoleniowiec szczecińskiej ekipy, nie dają tyle jakości, ile wszyscy by sobie życzyli. Ani Patryk Małecki, ani też Miłosz Przybecki, nie są w najwyższej formie i dlatego działacze "Portowców" szukają innych rozwiązań.

Jednym z nich miałoby być sprowadzenie 22-letniego skrzydłowego Gino van Kessela. Młody reprezentant Curacao, który niedawno zadebiutował w drużynie narodowej tego kraju, prowadzonej przez słynnego Patricka Kluiverta, ma ważny kontrakt z AS Trencin. A to oznacza, że za jego transfer trzeba zapłacić. W Pogoni jednak są zdecydowani na wyłożenie konkretnej gotówki, byleby tylko sfinalizować pozyskanie najlepszego piłkarza ligi słowackiej.

Kessel imponuje w tym sezonie skutecznością. Jak do tej pory, wychowanek Ajaksu Amsterdam strzelił dla Trencina już dziesięć goli.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz