Aktualności
 
Młody obrońca Legii w GKS-ie Katowice?
 
1. grudnia 2015, 13:52
źródło: Twitter/własne
 

Na testach w GKS-ie Katowice przebywa młody obrońca Legii Warszawa Wojciech Kochański. Oprócz niego śląski I-ligowiec sprawdza także przydatność Konrada Andrzejczak z Zagłębia Lubin oraz bramkarz Mateusz Filipowiak z Warty Poznań.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować19-letni Kochański jest piłkarzem Legii, ale jak do tej pory występuje w III-ligowych rezerwach warszawskiego klubu. Zbiera tam dobre recenzje, ale na awans do pierwszego zespołu wicemistrza Polski, przynajmniej na razie, ma nikłe szanse. Dlatego szuka sobie drużyny, w której mógłby występować regularnie na wyższym poziomie niż tylko III liga. Niewykluczone, że wyląduje właśnie w GKS-ie. Jeśli spodoba się trenerowi Jerzemu Brzęczkowi podczas testów jest duża szansa, że przynajmniej wiosnę, spędzi na zapleczu ekstraklasy.

Oprócz Kochańskiego, piłkarzami GKS-u Katowice mają szanse zostać Konrad Andrzejczak z Zagłębia Lubin i Mateusz Filipowiak z Warty Poznań. Pierwszy to 19-letni skrzydłowy, który ma jednak kłopoty z przebiciem się do składu "Miedziowych" i chciałby zebrać trochę doświadczenia w I lidze. Z kolei Filipowiak to 18-letni bramkarz, który niedawno znajdował się w orbicie zainteresowań włoskiej Catanii, kiedy ten klub występował jeszcze w Serie A.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz