Aktualności
 
Olimpia się sypie
 
24. lutego 2020, 18:12
autor: Rafał Kępa
 
Ekstraklasa ma za sobą już trzy kolejki tej wiosny, ale I liga dopiero za parę dni zainauguruje 2020 rok. Mimo to ciągle możliwe są jeszcze spore zmiany kadrowe. Dotyczy to zwłaszcza Olimpii Grudziądz, która dała zawodnikom wolną rękę w szukaniu klubu.
Kłopoty finansowe ekipy z Grudziądza spowodowały, że klub zdecydował się dać zielone światło zawodnikom, którzy chcą rozwiązać kontrakt. Pierwszym, który skorzystał z takiego rozwiązania jest Hiszpan Omar Monterde. Ten 30-letni pomocnik przyszedł do Grudziądza we wrześniu z GKS Tychy, który opuścił mimo że klub chciał przedłużyć jego kontrakt.

Teraz po rozwiązaniu kontraktu z Olimpią podpisze nową umowę z… GKS Tychy. Hiszpan w sezonie 2018/19 rozegrał w Tychach 25 oficjalnych spotkań, w których zdobył trzy bramki oraz zaliczył dwie asysty. W wielu meczach napędzał ofensywę drużyny i wydawało się, że zostanie przy Edukacji na dłużej.  Hiszpan zrezygnował z przedłużenia umowy z powodów prywatnych. Miał wrócić do Hiszpanii, ale ostatecznie podpisał umowę w Grudziądzu. Tam rozegrał 12 meczów, w których trzykrotnie wpisał się na listę strzelców.

Wydaje się, że może być sporym wzmocnieniem ekipy z Tychów. Pytanie także jak wielu zawodników Olimpii Grudziądz zdecyduje się na podobny krok. Jeżeli chcecie skorzystać na nieszczęściu Olimpii albo wierzycie w GKS możecie to obstawić TUTAJ

 
 
Słowa kluczowe: omarmonterde | olimpiagrudziadz | gkstychy
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz