Aktualności
 
Lechia znowu rezygnuje ze skrzydłowego...
 
30. sierpnia 2015, 10:00
źródło: własne
 
Wydawało się, że tym razem Bartłomiej Pawłowski dostanie drugą szansę w Lechii. Ale w Gdańsku zadecydowano, że były gracz Malagi nie przyda się trenerowi Jerzemu Brzęczkowi. Młody skrzydłowy ma wylądować na wypożyczeniu w Koronie Kielce.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTransfer Pawłowskiego to jedno z największych rozczarowań transferowych w Lechii Gdański klub zdecydował się na jego zatrudnienie po tym, jak były gracz Widzewa Łódź rok spędził w hiszpańskiej Primera Division w barwach Malagi. Furory tam nie zrobił,, ale w Lechii zaufano w jego możliwości.

Ale rzeczywistość nie okazała się tak różowa, jak sobie obiecywano. Pawłowski od początku swojego pobytu w Lechii rozczarowywał. Szybko stracił miejsce w składzie, a kiedy na stanowisku trenera Joaquima Machado zastąpił Jerzy Brzęczek, kompletnie przestał z niego korzystać. Na rundę wiosenną poprzedniego sezonu, były piłkarz Widzewa został wypożyczony do Zawiszy Bydgoszcz. Tam był jedną z wiodących postaci zespołu, ale nie udało mu się uchronić "Zetki" przed spadkiem z ekstraklasy.

Teraz najprawdopodobniej trafi do Korony Kielce, która szuka wzmocnień. 22-latek ma zostać wypożyczony na rok. Transfer ma zostać sfinalizowany przed końcem letniego okienka transferowego.
 
 
Słowa kluczowe: pawlowski | korona | kielce | lechia | gdansk | zawisza | brzeczek
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz