Aktualności
 
Górnik będzie miał nowego napastnika!
 
18. sierpnia 2015, 08:12
źródło: katowickisport.pl
 
Górnik Zabrze przez całe lato szukał napastnika, ale bez skutku. Dopiero po przyjściu trenera Leszka Ojrzyńskiego problem ze snajperem znajdzie rozwiązanie. Były trener Korony Kielce i Podbeskidzia ściągnie do Zabrza swojego ulubieńca.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćChodzi o Macieja Korzyma, który obecnie jest zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Jednak trener "Górali" Dariusz Kubicki nie ma do niego przekonania i Korzym jest u niego raczej rezerwowym. Co innego "Ojrzyna", który bardzo ceni wychowanka Sandecji Nowy Sącz. Najpierw miał go w Koronie Kielce, a kiedy został zwolniony i znalazł się w Podbeskidziu, od razu ściągnął tam swojego pupila. Ale po rozstaniu Ojrzyńskiego z "Góralami", w niełaskę popadł także Korzym. Uważany za człowieka poprzedniego szkoleniowca, nie cieszy się zaufaniem Kubickiego.

Ale prawdopodobnie już wkrótce drogi Ojrzyńskiego i Korzyma znowu się zejdą. Nowy trener Górnika chce po raz kolejny przygarnąć doświadczonego napastnika. Tym bardziej, że snajper jest drużynie z Zabrza potrzebny jak rybie woda. Według Ojrzyńskiego, problem w ataku Górnika może rozwiązać właśnie sprowadzenie Korzyma. Podbeskidzie nie będzie obić mu problemów ze zmianą otoczenia, bo w Bielsko-Białej i tak chcieliby się go pozbyć.
 
 
Słowa kluczowe: korzym | gornik | zabrze | ojrzynski | podbeskidzie | kubicki
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz