Aktualności
 
Bramkarz Jagiellonii najdroższy na świecie!
 
5. sierpnia 2015, 12:18
źródło: transfermarkt.de
 
Kolejne wyróżnienie dla Bartłomieja Drągowskiego. Bramkarz Jagiellonii Białystok znalazł się wśród najdroższych piłkarzy na świecie z rocznika 1997. Polak jest wyceniany na 2,5 miliona euro. Najwyżej ze wszystkich młodych brakarzy na świecie.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWśród golkiperów z tego rocznika, nie ma nikogo więcej wartego w tej chwili od Drągowskiego. Polski bramkarz Jagiellonii znalazł się w gronie najdroższych talentów futbolu, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia. W najbardziej wartościowej jedenastce, obok Polaka, znalazł się między innymi Youri Tielemans z Anderlechtu Bruksela, który już teraz wyceniany jest na 12 milionów euro.

Oprócz niego, do zespołu wybrani zostali także najbardziej obiecujący zawodnicy z Ameryki Południowej - Gerson z Fluminense, Malcom z Corinthians i Ezeqiuel Ponce z Newell’s Old Boys. Wszyscy trzej są wyceniani na sześć milionów euro.

Drągowski już od dłuższego czasu wzbudza zainteresowanie najsilniejszych klubów w Europie. Jego transfer możliwy jest w zasadzie w każdej chwili. W kontekście jego nazwiska przewijały się już m.in. takie kluby jak Juventus, Chelsea, Real Madryt czy Benfica Lizbona.
 
 
Słowa kluczowe: dragowski | jagiellonia | tielemans | malcolm | gerson | ponce
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz