Aktualności
 
Młody legionista zastąpi Maka w Bełchatowie
 
16. lipca 2015, 16:49
źródło: własne
 
GKS Bełchatów chce jak najszybciej, najlepiej już po roku, wrócić do ekstraklasy. Żeby tak się stało, trzeba jednak połatać dziury po odejściach wielu kluczowych graczy. Wygląda na to, że akurat następcę Michała Maka, w GKS-ie już znaleziono.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMak opuścił GKS Bełchatów po spadku di I ligi i przeprowadził się do gdańskiej Lechii. Jak ważnym był piłkarzem dla ekipy "Brunatnych", nikogo nie trzeba przekonywać. W rundzie jesiennej poprzedniego sezonie błyszczał nie tylko na tle swoich kolegów z drużyny, ale także był wyróżniającą się postacią całej ekstraklasy. Wiosną było już znacznie gorzej, ale jego ubytek nie będzie łatwo zastąpić.

Chociaż w Bełchatowie starają się znaleźć zawodnika, który z powodzeniem zajmie miejsce byłej już gwiazdy zespołu. Jednego mają już nawet na oku. Na testach w GKS-ie przebywa Norbert Misiak z Legii Warszawa. 21-latek przekonał do siebie trenera Rafała Ulatowskiego, który chciałby mieć go w swoim zespole. Problemem mogą się jednak okazać warunki finansowe. W Bełchatowie po spadku dysponują ograniczonym budżetem a podobno wygórowane żądania finansowe zawodnika i jego agenta spowodowały, że z wypożyczenia go z Legii zrezygnował nie tak dawno Górnik Łęczna.

Misiak ma za sobą debiut w pierwszym zespole warszawskiej Legii. Dość niespodziewanie, w poprzednim sezonie, młody skrzydłowy pojawił się w podstawowym składzie legionistów na mecz rundy wiosennej z Koroną Kielce. Później jednak nie był już brany pod uwagę przy ustalaniu składu na kolejne mecze Legii w zeszłej edycji rozgrywek ekstraklasy.
 
 
Słowa kluczowe: misiak | gks | belchatow | legia | mak
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz