Aktualności
 
Steinbors na Cyprze. Górnik bez bramkarza...
 
23. czerwca 2015, 19:38
źródło: neasalamina.com
 
Górnik Zabrze musi szukać bramkarza. Broniący bramki śląskiego klubu Pavels Steinbors zdecydował się kontynuować karierę na Cyprze i podpisał kontrakt z Nea Salamis Ammochostos.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPrzez dwa sezony w Górniku, Steinbors dał się poznać jako bardzo solidny bramkarz. Do jego postawy na ogół nie można było mieć większych zastrzeżeń. Ale Łotysz zdecydował, że nie będzie przedłużał kontraktu z Górnikiem. Szybko okazało się, dlaczego. Golkiper, który do zespołu z Zabrza trafił z Republiki Południowej Afryki, miał już na ręku ofertę z cypryjskiego Nea Salamis Ammochostos.

Steinbors miał dosyć ciągłych problemów finansowych Górnika. Bardzo źle znosił opóźnienia w wypłatach, żeby nie powiedzieć po prostu ich brak. Na Cyprze chce znaleźć większą stabilizację, chociaż... historia uczy, że akurat na Wyspie Afrodyty, także różnie z tym bywa.

Przypomnijmy, że Steinbors jest czwartym piłkarzem z naszej ekstraklasy, który po zakończeniu sezonu trafił na Cypr. Wcześniej kontrakty z miejscowymi klubami podpisali Semir Stilić i Inaki Asitz, którzy wybrali oferty APOEL-u Nikozja. Z kolei Adam Marciniak związał się z AEL-em Limassol.
 
 
Słowa kluczowe: steinbors | gornik | zabrze | salamina | warzycha | dankowski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz