Aktualności
 
Kapitan Korony opuszcza klub...
 
13. czerwca 2015, 14:59
źródło: Twitter/własne
 
Po pięciu latach gry w Koronie, z zespołem rozstaje się jego kapitan Paweł Golański. Byłemu reprezentantowi Polski wygasa kontrakt, który nie zostanie przedłużony. Mimo, że jeszcze kilka dni temu deklarowano, że "Golu" ma zostać...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKorona żegna się z wieloma piłkarzami, którym z końcem czerwca wygasają kontrakty. Umowy miały zostać przedłużone tylko z nielicznymi wybrańcami. W tym gronie miał jednak znaleźć się Paweł Golański, którego wkładu w skuteczną walkę w utrzymanie w ekstraklasie a także zaangażowania nie sposób było odmówić. Wydawało się, że na kim jak na kim, ale to właśnie na kapitanie zespołu powinien opierać się trzon drużyny, która miała wystąpić w następnym sezonie.

Miała to jednak dobre słowo, bo nie wiadomo, czy Korona przystąpi w ogóle do rozgrywek. Po ostatniej decyzji Rady Miasta, która nie zajęła się wnioskiem o dotację, przyszłość kieleckiego klubu stanęła pod dużym znakiem zapytania. Koronie grozi upadłość lub nawet... likwidacja. W tej chwili nie ma pieniędzy na nic. Na przedłużenie wygasających kontraktów z najważniejszymi graczami także. "Kapitan Korony Kielce Paweł Golański po 5 latach gry odchodzi z klubu. Kontrakt wygasający 30 czerwca nie zostanie przedłużony." - napisał na Twitterze menedżer Daniel Weber.
 
 
Słowa kluczowe: golanski | korona | kielce | weber
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz