Aktualności
 
Termalika chce byłego reprezentanta Polski
 
8. czerwca 2015, 12:05
źródło: własne
 
W Termalice Bruk-Bet Nieciecza powoli mija euforia spowodowana awansem do ekstraklasy i rozpoczyna się kompletowanie zespołu na grę w elicie. Jednym z piłkarzy, którzy trafią do beniaminka może być Maciej Iwański z Podbeskidzia Bielsko-Biała.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćByłemu reprezentantowi Polski kończy się umowa z "Góralami" i na razie nikt nie rozmawiał z nim na temat jej przedłużenia. Co prawda kilka tygodni temu piłkarz dostał zapewnienie, że może liczyć na nowy kontrakt, ale do żadnych konkretów nie doszło. Sytuację dodatkowo utrudnia fakt, że prezes Podbeskidzia Wojciech Borecki do połowy czerwca przebywa na urlopie w Stanach Zjednoczonych i do tego czasu raczej nikt z Iwańskim nie podejmie żadnych rozmów.

A potem może być już za późno, bo do zaproponowania umowy byłemu graczowi Legii Warszawa i Zagłębia Lubin, szykuje się Termalika. Beniaminek ekstraklasy chce wzmocnić drugą linię swojego zespołu i doświadczony pomocnik Podbeskidzia jest do tego idealnym kandydatem. Iwański nie tylko miałby kierować grą ekipy prowadzonej przez trenera Piotra Mandrysza, ale także nie bez znaczenia jest fakt, że 34-letni zawodnik jest specjalistą od wykonywania stałych fragmentów gry. Iwański w Termalice może liczyć na podobne warunki, jakie miał do tej pory w Podbeskidziu.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz