Aktualności
 
Michniewicz robi porządki w Pogoni
 
4. czerwca 2015, 13:39
źródło: własne
 
Trener Pogoni Szczecin Czesław Michniewicz rezygnuje z czterech zawodników. W przyszłym sezonie nie widzi miejsca w zespole "Portowców" dla Radosława Janukiewicza, Maksymialiana Rogalskiego, Michała Janoty i Michała Koja.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćO tym, że Michniewicz będzie chciał w przerwie letniej przebudować skład Pogoni, wiadomo było już od pewnego czasu. Ale nazwiska piłkarzy, którzy mają sobie szukać nowych klubów są dość zaskakujące. Wszyscy czterej zostali wystawieni przez szczeciński klub na listę transferową. Szczególnie jeśli chodzi o Janukiewicza i Janotę, ich obecność w tym gronie może być zaskoczeniem.

Janukiewicz miał znakomity ubiegły sezon, gdzie lepszym bramkarzem od niego uznano tylko Duszana Kuciaka z Legii. Były golkiper Śląska Wrocław był numerem jeden u Dariusza Wdowczyka i Jana Kociana. Początkowo także u Michniewicza, ale ostatnio trener Pogoni stawia już na Dawida Kudłę. Jak się okazało, nie bez przyczyny...

Z kolei Janota został ściągnięty z Korony Kielce zaledwie kilka miesięcy temu. Chciał go w swoim zespole trener Kocian, który wiązał z nim wielkie nadzieje. Ale Janota częściej rozczarowywał niż spisywał się bez zarzutu. W końcu słowackiemu szkoleniowcowi podziękowano w Szczecinie. Z kolei Michniewicza Janota nie potrafił przekonać do siebie. Obecny opiekun "Portowców" jest zdania, że Janota nie przyda się mu się w kontekście przyszłego sezonu.
 
 
Słowa kluczowe: pogon | michniewicz | janukiewicz | rogalski | janota | koj | kocian
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz