Aktualności
 
Rozpad Korony? Odejść może nawet 14 graczy
 
11. maja 2015, 15:02
źródło: futbolnews.pl
 
Nie jest różowo w Koronie Kielce. Jeszcze niedawno niewiele zabrakło do tego, żeby podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza grali w grupie mistrzowskiej, a zaraz mogą znaleźć się w strefie spadkowej. A sytuacja w klubie ciągle niejasna...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDo końca sezonu pozostały już tylko tygodnie, a piłkarze Korony wciąż nie wiedzą, na czym stoją. Lista piłkarzy, którym latem kończą się kontrakty jest bardzo długa. A działacze kieleckiego klubu zwlekają z rozmowami na temat nowych umów. Piłkarze oficjalnie nie chcą wypowiadać się krytycznie o tej całej sytuacji, ale po cichu przyznają, że to nie wpływa dobrze na atmosferę w zespole. Więcej odwagi ma tylko Golański, któremu także za kilka tygodni wygasa kontrakt. W podobnej sytuacaji jest jeszcze 13 innych graczy. Większość z nich to czołowe postacie kieleckiego zespołu.

- Jest to sytuacja niespotykana na boiskach ekstraklasy, natomiast są od tego wszystkiego inne osoby, które mam nadzieję wyprostują wszystkie sprawy i te rozmowy zostaną rozpoczęte. Nikt nie może czekać w nieskończoność na jakieś propozycje – mówi otwarcie "Golu". - Na razie się od tego odcięliśmy. Mamy nadzieję, że sytuacja się unormuje i zostaniemy w takim samym składzie jak jesteśmy. Każdy gra o swoją przyszłość, jak nie tutaj to gdzie indziej. Mamy to wkalkulowane, że klub może nie zaproponować nam nowych kontraktów – przyznaje kapitan Korony.

Lista piłkarzy Korony, którym latem kończą się kontrakty:

Vytautas Cerniauskas
Wojciech Małecki
Piotr Malarczyk
Radek Dejmek
Paweł Golański
Boliguibia Ouattara
Leandro
Aleksandrs Fertovs
Olivier Kapo
Łukasz Sierpina
Luis Carlos
Przemysław Trytko
Rafael Porcellis
Lukas Klemenz
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz