Aktualności
 
Amkaru Perm nie stać na Janusza Gola?
 
4. kwietnia 2015, 02:14
źródło: własne
 
W Amkarze Perm chcą zrobić wszystko, żeby przedłużyć kontrakt z Januszem Golem. Były legionista ma ważną umowę z rosyjskim klubem tylko do końca roku.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJanusz Gol jest jedynym Polakiem, który został w Amkarze, chociaż niedawno w kadrze rosyjskiego zespołu, oprócz niego, byli jeszcze Jakub Wawrzyniak i Damian Zbozień. Pierwszy jest już jednak zawodnikiem gdańskiej Lechii, natomiast drugi GKS-u Bełchatów. Obaj kariery w drużynie z Permu nie zrobili. W przeciwieństwie do Gola, który jest jedną z gwiazd najbiedniejszego zespołu rosyjskiej ekstraklasy. Były zawodnik warszawskiej Legii należy do kluczowych piłkarzy swojej drużyny. Nic dziwnego, że działacze Amkaru chcą zatrzymać Polaka na dłużej w swoim zespole.

Nie będzie to jednak wcale takie łatwe. Amkar finansowo, jak na warunki ligi rosyjskiej, ma ograniczone możliwości. A Golem interesują się inne kluby, z Mordowią Sarańsk na czele. Działacze tego klubu zastanawiali się nad transferem Gola już w trakcie zimowego okienka transferowego, ale ostatecznie sprawa została odłożona w czasie. Tym bardziej, że już w lipcu Polak może podpisać kontrakt z nowym klubem i po pół roku przenieść się do niego zupełnie za darmo. Z kolei w Permie mają cały czas nadzieję, że uda im się przedłużyć kontrakt z Golem. Chociaż bez znaczącej podwyżki, może być o to trudno…
 
 
Słowa kluczowe: janusz | gol | amkar | mordowia | wawrzyniak | zbozien
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz