Aktualności
 
Litewski snajper w Górniku Łęczna
 
11. lutego 2015, 18:58
źródło: własne
 
Przyjechał do Górnika pod koniec zgrupowania w Turcji. Zdążył rozegrać zaledwie jeden sparing, ale wystarczyło mu 45 minut przeciwko Admirze Wacker Moedling, żeby dwa razy trafić do siatki. Trener Jurij Szatałow od razu zapragnął mieć go w swoim zespole.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćO kim mowa? O litewskim napastniku Evaldasie Razulisie, który "za pięć dwunasta" przed startem wiosny w naszej ekstraklasie, został nowym zawodnikiem Górnika Łęczna. 28-letni gracz zachwycił szkoleniowca beniaminka ekstraklasy postawą w sparingu z austriackim zespole, w którym zdobył dwa gole. Do tego stopnia, że w Górniku bardzo szybko przystąpiono do działania i postarano się o zakontraktowanie Razulisa. Szkoleniowiec zespołu z Łęcznej wierzy, że Litwin to snajper z prawdziwego zdarzenia, którego jesienią brakowało w drużynie z Lubelszczyzny.

Najnowszy nabytek Górnika ostatnio był zawodnikiem litewskiego Atlantasa Kłajpeda. W 25 meczach zdobył 13 bramek. Jest wychowankiem Krylii Sowietow Samara, występował w białoruskim Partizanie Mińsk, szkockim Hearts oraz w FBK Kowno i Atlantasie. Jest piątym nabytkiem beniaminka ekstraklasy w przerwie zimowej. Wcześniej kontrakty z Górnikiem podpisali Białorusin Filipp Rudik, Hiszpan Josue Currais Prieto "Josu", Piotr Okuniewicz i Ukrainiec Wołodymir Tanczyk.
 
 
Słowa kluczowe: razulis | gornik | leczna | szatalow | atlantas
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz