Aktualności
 
Były bramkarz reprezentacji Polski wróci z emerytury?!
 
27. września 2014, 12:09
źródło: własne
 
Możemy być świadkami sensacyjnego powrotu do naszej ekstraklasy. Nad wznowieniem kariery zastanawia się były bramkarz reprezentacji Polski Wojciech Kowalewski. 37-letni golkiper miałby zasilić Zawiszę Bydgoszcz.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWszystko przez problemy Zawiszy z bramkarzami. Były reprezentant Polski Grzegorz Sandomierski jest w bardzo słabej formie. Podobnie jego zmiennik Andrzej Witan. Poważną kontuzję leczy natomiast Wojciech Kaczmarek i jeszcze trochę czasu upłynie, zanim będzie do dyspozycji trenera Mariusza Rumaka. Do tego czasu między słupkami bramki Zawiszy miałby stanąć Kowalewski, który od dwóch lat jest... na piłkarskiej emeryturze.

Wcześniej jednak był bramkarzem m.in. Legii Warszawa, Szachtara Donieck czy Spartaka Moskwa. W reprezentacji Polski rozegrał 11 meczów. Znalazł się w kadrze na Euro 2008 w Austrii i Szwajcarii, powołanej przez Leo Beenhakkera. Ostatnim klubem, jaki reprezentował przed podjęciem decyzji o zawieszeniu butów na kołku był cypryjski Anorthosis Famagusta. Wpływ na rozpoczęcie piłkarskiej emerytury miały kłopoty zdrowotne. Były bramkarz reprezentacji Polski przeszedł m.in. dwie operacje kręgosłupa.
 
 
Słowa kluczowe: kowalewski | zawisza | sandomierski | witan | kaczmarek
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz