Aktualności
 
Sensacyjny transfer niechcianego w Cracovii?!
 
16. stycznia 2018, 15:56
źródło: blesk.cz
 
Niedawno usłyszał, że w Cracovii nie ma dla niego już przyszłości i lepiej żeby poszukał sobie nowego klubu. Tymczasem wiele wskazuje na to, że to "praca" sama szuka Grzegorza Sandomierskiego. I to nie byle jaka, bo zainteresowania jego zatrudnieniem jest

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Odkąd trenerem Cracovii został Michał Probierz, pozycja Sandomierskiego w zespole "Pasów" była coraz słabsza. Były golkiper m.in. Jagiellonii Białystok i Zawiszy Bydgoszcz przed ostatnim meczem w ubiegłym roku usłyszał, że nie pojedzie do Zabrza na spotkanie z Górnikiem, bo nie ma już dla niego miejsca w planach trenera Cracovii. Probierz jesienią wolał stawiać na młodego wychowanka "Pasów" Adama Wilka.

Sandomierski ma ważny kontrakt z Cracovią do końca sezonu, ale jeżeli nie chce przesiedzieć wiosny na ławce rezerwowych albo nawet na trybunach, musi opuścić "Pasy". 28-letnim bramkarzem interesował się Piast Gliwice, ale ostatecznie zdecydował się na zatrudnienie słowackiego golkipera Frantiska Placha.

Ale Sandomierski na brak zainteresowania nie może narzekać. Także poza granicami naszego kraju. Czeskie media donoszą, że bramkarze Cracovii interesuje się Slavia Praga. Mistrz Czech szuka konkurenta dla doświadczonego Jana Lastuvki. 35-latek ma co prawda pewne miejsce w podstawowym składzie, ale Slavia chce mieć także drugiego bramkarza na odpowiednim poziomie. Stąd zainteresowanie Sandomierskim, którego pozyskanie miałoby być dość łatwe do przeprowadzenia.

 
 
Słowa kluczowe: sandomierski | cracovia | slavia | praga | probierz | wilk | lastuvka
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz