Aktualności
 
Siódmy transfer Legii
 
13. lutego 2018, 07:57
 
Legia Warszawa pozyskała siódmego zawodnika w trakcie zimowego okienka transferowego. Tym razem nowym graczem mistrza Polski został 19-letni bramkarz Vjacheslavs Kudrjavcevs.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Młody Łotysz został wypatrzony przez jednego z trenerów bramkarzy warszawskiego klubu – Wojciecha Kowalewskiego. 19-latek został zaproszony do Legii na testy, podczas których wypadł bardzo obiecująco. Był z drużyną prowadzoną przez trenera Romeo Jozaka na obu zimowych zgrupowaniach - na Florydzie i hiszpańskim Benidormie.

Zaprezentował się z na tyle dobrej strony, że przy Łazienkowskiej zdecydowali się podpisać z nim kontrakt. Na razie Kudrjavcevs związał się z Legią na rok z opcją przedłużenia umowy o kolejne 2,5 roku. Ostatnio był zawodnikiem rodzimego klubu Ryga FC. Do warszawskiego klubu rafił jednak za darmo.

- Stwierdziliśmy, że jest bardzo uzdolniony i warty zainteresowania. To młody, inteligentny chłopak, który mówi w kilku językach. Bardzo szybko się uczy, doskonalimy jego umiejętności, on też jest świadomy naszych oczekiwań – mówi na łamach legia.com trener bramkarzy Legii Krzysztof Dowhań.

 
 
Słowa kluczowe: kudrjavcevs | legia | kowalewski | jozak | dowhan
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz