Aktualności
 
Kolejna propozycja dla Ojamy
 
1. lipca 2014, 20:45
źródło: vitalfootball.co.uk
 
Skrzydłowy Legii Warszawa Henrik Ojamaa dostał propozycję powrotu do ligi szkockiej. Estończyka chętnie widzieliby u siebie działacze spadkowicza w ekstraklasy – Hibernian.
Ojamy nie ma w planach trenera Henninga Berga na przyszły sezon. Estoński skrzydłowy przymierza się do zmiany klubu, ale... na razie idzie mu to jak "krew z nosa". Wydawało się, że Estończyk trafi do Beitaru Jerozolima. Wszystkie szczegóły transferu były już uzgodnione, kiedy niespodziewanie rozmyślił się sam piłkarz. Potem nadeszła oferta z duńskiego Randers, ale tutaj również nie zakończyło się to finalizacją transakcji. Teraz ma być jednak inaczej, bo po Ojamę zgłosił się klub ze Szkocji, w której 23-letni skrzydłowy już występował w barwach Motherwell.

Tym razem chodzi jednak o Hibernian. Klub z Edynburga w poprzednim sezonie spadł z ekstraklasy, ale chce jak najszybciej do niej wrócić. Najlepiej już za rok. A jednym z piłkarzy, na którym opierałaby się gra zespołu w nowym sezonie miałby być Ojamaa. Estończyk chętnie zmieni otoczenie, bo jego przygoda z legią nie układa się tak jakby tego sobie wymarzył. Co prawda przez większość poprzedniego sezonu był podstawowym graczem mistrzów Polski, to jednak był mocno krytykowany za zbyt indywidualną grę. Pod koniec sezonu stracił miejsce w składzie na rzecz Michała Kucharczyka.
 
 
Słowa kluczowe: ojamaa | hibernian | legia | beitar | berg | kucharczyk | randers
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz