Aktualności
 
Kto poprowadzi Piątka?
 
12. lutego 2020, 16:01
autor: Rafał Kępa
 
Od czasu, gdy Jurgen Klinsmann niespodziewanie opuścił Herthe Berlin, nie milkną spekulację co do nazwiska kolejnego szkoleniowca klub z niemieckiej stolicy. Media mają nawet już nowego kandydata.
Przez ostatnie parę dni przez medialną giełdę nazwisk przewinęło się mnóstwo nazwisk. Wydawało się, że na pierwsze miejsce wypłynęło nazwisko Niko Kovaca, ale ten zdecydowanie zaprzeczył tej informacji. Ostatnio wysoko stały notowania Bruno Labbadii i Rogera Schmidta, a według "Bilda" do listy kandydatów dołączył Mark van Bommel.

Holender, który jest bez pracy od początku grudnia, był już latem przymierzany do Bundesligi, ale wówczas miał przejąć swój były klub, Bayern Monachium. Jego kandydatura jest o tyle ciekawa, że może nie ma wielkiego doświadczenia jako trener, ale jako piłkarz doskonale poznał Bundesligę, a poza nią grał w topowych klubach.

Na razie w najbliższym meczu rozbitą emocjonalnie drużynę poprowadzi duet asystentów Klinsmanna, Markus Feldhoff - Alexander Nouri. Jeżeli macie wątpliwości czy to dobre rozwiązanie, to może warto wykorzystać kryzys Herthy i zagrać przeciwko niej TUTAJ.

 
 
Słowa kluczowe: markvanbommel | bayernmonachium | bayern
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz