Aktualności
 
Skorża cały czas czeka na transfery w Lechu
 
23. stycznia 2015, 15:03
źródło: poznan.sport.pl
 
Styczeń powoli dobiega końca, a na razie ani widu, ani słychu zapowiadanych transferów Lecha Poznań. Co prawda z Ferencvarosu Budapeszt wypożyczony został David Holman, ale jak do tej pory to jedyna transakcja dokonana przez działaczy "Kolejorza".
Po zakończeniu sezonu trener Maciej Skorża liczył na to, że jego zespół zostanie zimą wzmocniony w każdej formacji. Co więcej wyrażał nadzieję, że nowi piłkarze trafią do Lecha na początku stycznia i przepracują z "Kolejorzem" cały okres przygotowawczy. Rzeczywistość jednak brutalnie zweryfikowała plany szkoleniowca Lecha. Poza wspomnianym Holmanem, w kadrze poznańskiej drużyny próżno szukać nowych nazwisk.

- Nie chcę się już wypowiadać definitywnie w sprawie naszych transferów, bo scenariusze rozmów i negocjacji, które prowadzimy, są różne. Nie wszystko od nas zależy, dlatego uzbrójmy się w cierpliwość i pozwólmy osobom kompetentnym działać. Nie sądzę, żeby David Holman był naszym ostatnim zimowym transferem. Myślę, że podczas naszego drugiego obozu w Turcji do Lecha Poznań dołączą nowe osoby. Na pewno byłoby nam łatwiej konkurować z Legią, gdybyśmy się wzmocnili – komentuje sytuację trener Skorża.
 
 
Słowa kluczowe: skorza | lechpoznan | rutkowski | holman | jevtic
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz