Aktualności
 
Rafał Grzelak wypożyczony do Widzewa
 
30. czerwca 2010, 13:17
autor: Marek Jakubowski
źródło: ASinfo
 
Rafał Grzelak podpisał kontrakt z Widzewem Łódź. 28-letni występował ostatnio w rumuńskim zespole - Steaua Bukareszt oraz greckiej Skodzie Xanthi.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować
Do Widzewa został wypożyczony na rok z możliwością pierwokupu. W przypadku transferu definitywnego przedłuży kontrakt o kolejne dwa lata.

- Grzelak to doświadczony zawodnik, a o jego umiejętnościach piłkarskich najlepiej świadczą powołania do reprezentacji oraz występy w zagranicznych klubach. Liczymy, że szybko wywalczy sobie stałe miejsce w pierwszej jedenastce Widzewa i będzie znaczącym wzmocnieniem drużyny w ekstraklasie. Życzymy Rafałowi wielu sukcesów sportowych z naszą drużyną - komentuje Marcin Animucki, prezes zarządu KS Widzew Łódź SA.

- O powrocie do polskiej Ekstraklasy myślałem już od jakiegoś czasu. Tym bardziej cieszę się, że nowy sezon rozpocznę w Widzewie, w którym rozpoczynałem swoją karierę sportową. Sentyment do tego klubu pozostał, więc liczę, że dobrą dyspozycją wypracuję sobie zaufanie trenera i przychylność kibiców. Moim celem jest gra na najwyższym poziomie i chciałbym walczyć z Widzewem o najwyższe cele - mówi Rafał Grzelak.

- To nasz pierwszy transfer przed nowym sezonem, ale zapewniam, że nie ostatni - dodaje Marcin Animucki.
 
 
Słowa kluczowe: grzelak | animucki | widzew | skoda | steaua | grecja | rumunia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz