Aktualności
 
Iwański raczej nie zagra w Polsce
 
16. stycznia 2012, 10:55
autor: Piotr Kasprzyk
źródło: Przegląd Sportowy
 
Maciej Iwański kilka tygodni temu rozstał się z tureckim Manisasporem. Teraz czeka na propozycje, ale nie wyklucza również zakończenia przygody z piłką.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować
- Czekam na propozycje, chociaż muszę przyznać, że chodzi mi po głowie myśl, aby skończyć z grą w piłkę – przyznaje 30-latek.

- Spróbowałem gry w Turcji. Nie żałuję swoich decyzji. Nie będę się z nich tłumaczył. Nie musiałem wyjeżdżać, mogłem zostać w Legii, przedłużyć kontrakt, choć nie wiem jak to by było po otrzymaniu zarzutów korupcyjnych – dodaje piłkarz, który znalazł się na liście oskarżonych o ustawianie wyników spotkań.

- Telefon dzwoni. Z polskiej ligi też, ale nie jest powiedziane, że wrócę do naszej ekstraklasy. Raczej znowu wyjadę do klubu zagranicznego, bo tak chyba będzie lepiej. Kiedy byłem w Turcji, zainteresowanie moją osobą było o wiele mniejsze niż wtedy, kiedy grałem w Polsce. I czułem się z tym zdecydowanie lepiej - kończy Iwański.

Były zawodnik między innymi Szczakowianki Jaworzno, Zagłębia Lubin oraz Legii Warszawa w ekstraklasie rozegrał 195 meczów i zdobył 42 gole.
 
 
Słowa kluczowe: iwanski | manisaspor | legia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz