Aktualności
 
Golański, Łukasiewicz i Kaszczelan w ŁKS
 
30. sierpnia 2011, 12:38
autor: Michał Zagozdon
źródło: Śląsk Wrocław
 
Łódzki Klub Sportowy rozszalał się na rynku transferowym. Łodzianie wypożyczyli już trzech piłkarzy, a to jeszcze nie jest koniec. Kto następny w kolejce?
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować
Pierwszym transferem okazał się Antonii Łukasiewicz. 28-letni obrońca lub pomocnik w klubie z Wrocławia grał przez ostatnie trzy lata. Wywalczył z nim Puchar Ekstraklasy, oraz tytuł wicemistrza Polski w sezonie 2010/2011. W przeszłości Łukaszewicz reprezentował barwy Polonii Warszawa, oraz zagranicznych zespołów: hiszpańskiego Elche i portugalskiego UD Leiria.

Dotychczas w Ekstraklasie zagrał w 138 spotkaniach i strzelił jedną bramkę. W reprezentacji Polski wystąpił dwa razy.

Oprócz Łukasiewicza, na wypożyczenie do Łódzkiego Klubu Sportowego trafili także Mladen Kaszczelan i Paweł Golański. Czarnogórzec reprezentował już w przeszłości barwy ŁKS-u. Ostatnio grał w białystockiej Jagiellonii. W Ekstraklasie wystąpił w 64 spotkaniach i zdobył dwie bramki.

Paweł Golański to z kolei wychowanek ŁKS-u. Na wypożyczenie do Łodzi trafił z Korony Kielce. Wcześniej reprezentował barwy Steauy Bukarszet, z którą grał w Lidze Mistrzów. W reprezentacji Polski, Golański zagrał w 14 spotkaniach i zdobył jedną bramkę.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz