Aktualności
 
James ma wyjście
 
4. maja 2020, 11:50
autor: Rafał Kępa
 

To, że James Rodriguez nie jest szczęśliwy w Realu Madryt nie jest żadną tajemnicą. Problemem było jednak znalezienie odpowiedniego klubu. Okazuje się, że jest wyjście, które może zadowolić samego zawodnika i zainteresowane kluby.

 

Wszystko dlatego, że w Miami powstaje nowy klub, który szuka centralnego punktu swojej drużyny. By go zdobyć, właściciele nie będą żałować dolarów. Przepisy MLS mówią o limitach płac dla zawodników, ale są wyjątki i jeden z takich Inter Miami ma zachowany dla przyszłej gwiazdy.

Właściciel klubu, David Beckham, chce wykorzystać swoje dobre kontakty w Madrycie. Według mediów jest w stałym kontakcie z prezesem Realu, Florentino Perezem. Na razie klub zajął 2 z 3 miejsc dla "Designated Player" kupując reprezentanta Meksyku Rodolfo Pizarro i młodego Argentyńczyka Matiasa Pellegriniego. James ma być do nich dołączyć.

- Jesteśmy łączeni z wieloma graczami. Wielu zawodników chce dla nas grać, co jest wspaniałe. Muszą jednak chcieć przyjść do nas z właściwego powodu. Chcemy wybrać gwiazdę, z której usług będziemy zadowoleni przez następnych kilka lat -  mówił ostatnio Paul McDonough, dyrektor sportowy klubu.

 
 
Słowa kluczowe: realmadryt | jamesrodriguez | intermiami
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz