Aktualności
 
Wyprzedaż garażowa Barcelony
 
3. maja 2020, 23:45
autor: Rafał Kępa
 

Każdy chyba kojarzy określenie wyprzedaż garażowa. Można dzięki niej pozbyć się niechcianych przedmiotów i jeszcze trochę na nich zarobić. Taką wyprzedaż dla klubów Premier League ma urządzić Barcelona.

 

Jeżeli wierzyć "Sunday Mirror" to klub ze stolicy Katalonii ma zamiar zaproponować klubom angielskiej ekstraklasy cały zestaw zawodników, wśród których są naprawdę niezłe kąski. Na dobrą sprawę poza Lionelem Messim, tylko kilku zawodników jest nietykalnych w "Dumie Katalonii", a oferowana lista graczy jest imponująca.

Na jej czele są zawodnicy oczywiści, biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia. Oferowany jest bowiem francuski napastnik Antoine Griezmann i Brazylijczyk Philippe Coutinho. Jednak to dopiero początek, a kluby Premier League będą mogły wzmocnić chyba każdą formację. Jeżeli chodzi o obronę, to można zaopatrzyć się w mistrza świata Samuela Umtititego. Do pomocy można zakupić doświadczonych Ivana Rakiticia i Arturo Vidala. W ataku mamy wybór pomiędzy doświadczeniem i młodością, bo na sprzedaż są Luis Suarez i Ousmane Dembele. Do wyboru do koloru.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno