Aktualności
 
Modrić odblokuje talent
 
25. kwietnia 2020, 10:05
autor: Rafał Kępa
 
Przeciągające się wznowienie rozgrywek w najmocniejszych ligach, odsuwa w czasie negocjacje transferowe gwiazd. Automatycznie wpływa to także na losy innych zawodników. Tak jest w przypadku duetu związanego z Realem Madryt.

W Realu odbywa się podwójna dyskusja co do obsady środka pomocy. Teoretycznie miejsce to zajmuje Luka Modrić. Jednak przyszłość Chorwata nie musi się łączyć z "Blancos". Po pierwsze Modrić ma już tylko rok kontraktu do wypełniania. Po drugie władze "Królewskich" zastanawiają się czy nie powinien wziąć udział w "wietrzeniu szatni". Po trzecie są nim zainteresowane m.in. AC Milan i Inter Miami (właścicielem jest tam David Beckham, który w Madrycie ma świetne kontakty). Po czwarte Real ma darmową alternatywę dla Modricia.

I tu przechodzimy do drugiego uczestnika dyskusji, którym jest Martin Odegaard. Norweg przez lata był niespełnionym talentem, ale w końcu chyba znalazł miejsce, by rozbłysnąć. Jego wypożyczenie do Realu Sociedad San Sebastian okazało się strzałem w dziesiątkę. Jego rozwój jest na tyle gwałtowny, że jego macierzysty klub zastanawia się czy po powrocie do Madrytu nie uczynić go liderem linii pomocy. Jeżeli Modrić opuści "Blancos" to Odegaard wydaje się być naturalnym następcą.

 

 
 
Słowa kluczowe: lukamodric | martinodegaard | realmadryt
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno