Aktualności
 
Przebudowa w stylu Berlina
 
10. stycznia 2020, 15:47
autor: Rafał Kępa
 

Kiedy ostatnio widzimy w mediach hasło Hertha Berlin, to kojarzą nam się słowa przebudowa, potęga. Nowy właściciel chce zarabiać grube miliony, ale kwestie sportowe pozostawił nowemu trenerowi. Ten zaś przebudowę pomylił z rewolucją.
Wiele mówiło się o sprowadzeniu wielkich gwiazd do Berlina już tej zimy. Na razie jeszcze nic z tego nie wyszło, ale Jurgen Klinsmann nie zamierza z tego powodu zrezygnować z czystki, którą miał również w planach. Nie dość, że dość otwarcie mówi o chęci sprzedaży pewnych zawodników, to zdążył już zrazić ich na tyle, że ci sami chcą odejść.

Tak jest m.in. ze, znanym z polskich boisk, Ondrejem Dudą. -  Już zdecydowałem się odejść. Chcę odejść. Nie zmieniam zdania. Jeśli ktoś cię nie chce, nie można zostać – stwierdził ostatnio słowacki napastnik. Co ciekawe Duda wcale nie przejdzie do słabszego klubu, bo ma na niego ochotę, grające w Premier League, Norwich City. Co ciekawe Hertha nie ma zamiaru sprzedać napastnika, ale wypożyczyć go do końca sezonu. Wszystko po to, by albo sprzedać go za wyższą kwotę, albo by powrócił w lepszej formie do Berlina.

 
 
Słowa kluczowe: ondrejduda | herthaberlin | norwichcity
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno