Aktualności
 
Legia zdoła zatrzymać Dudę?
 
7. listopada 2014, 13:35
źródło: własne
 
Coraz większe zainteresowanie na rynku transferowym wzbudza gwiazda Legii Warszawa Ondrej Duda. Podczas meczu z Metalistem Charków, z trybun obserwowali go skauci wielu europejskich klubów.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTo co zobaczyli w wykonaniu Dudy, musiało im przypaść do gustu. Słowak, który kila dni temu po raz pierwszy dostał powołanie do reprezentacji swojego kraju, był jedną z najjaśniejszych postaci w zespole mistrza Polski. Do tego zdobył zwycięską bramkę po podaniu Orlando Sa. Nic dziwnego, że w tej chwili znajduje się na listach życzeń co najmniej kilku zespołów z niemieckiej Bundesligi. Mimo to, Duda deklaruje, że w najbliższym czasie nigdzie się nie wybiera.

- Nie spodziewam się, że już zimą wpłynie do Legii oferta, której nie będzie mogła odrzucić. Chcę dłużej zostać w tym klubie. Udowodniliśmy, że jesteśmy mocną drużyną, a ja chcę być jej częścią - tłumaczy 19-letni Słowak. Zacierać ręce mogą działacze Legii, bo z każdym dobrym występem Dudy w Lidze Europy, jego wartość rośnie.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz