Aktualności
 
Napoli zabezpiecza tyły
 
28. grudnia 2019, 13:10
autor: Rafał Kępa
 
W najbliższych tygodniach ekipę SSC Napoli może opuścić kilku ważnych graczy. Wiele mówi się o odejściu chociażby Mertensa i Koulibaly’ego. Dlatego władze się zabezpieczają.

Zabezpieczają tyły dosłownie i w przenośni. W przenośni po poprawiają głębie ogólną składu. Dosłownie, bo na ich celowniku znalazł się zawodnik, którego głównym zadaniem na boisku jest zabezpieczenie tyłów drużyny. Tym wybrańcem jest defensywny pomocnik FC Porto, Danilo, który ma na koncie ponad 20, w większości znakomitych, występów dla "Smoków" w tym sezonie.

Jeżeli wierzyć doniesieniom "A Bola" to Napoli ponowi swoje starania, bo latem próbowało ściągnąć reprezentanta Portugalii za 30 milionów euro. Władze Porto oczekują 10 więcej. Co prawda w swojej wcześniejszej przygodzie w Serie A Danilo się nie sprawdził, ale może w Parmie po prostu nie dano mu szansy.

Teraz nowy szkoleniowiec Napoli, Gennaro Gattuso, wybrał go jako jeden z najważniejszych celów transferowych. "Rino" uważa, że defensywa jest największym problemem "Azzurri" i wydaje się, że te dodatkowe 10 milionów w tej sytuacji nie będzie problemem.

 

 
 
Słowa kluczowe: danilo | fcporto | napoli
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno