Aktualności
 
Everton staje się graczem
 
20. marca 2020, 17:50
autor: Rafał Kępa
 
Jeszcze jakiś czas temu nikt nie stawiałby Evertonu w tym samym rzędzie "dużych klubów" co chociażby Chelsea czy Manchester United. Jednak sytuacja się powoli zmienia i są na to dowody na rynku transferowym.

Powody tej zmiany są dwa. Pierwszy to oczywiście pieniądze, które pojawiają na Goodison Park w coraz większych dawkach. Drugi to Carlo Ancelotti. Zatrudnienie włoskiego weterana pozwoliło na skuszenie wielu gwiazd, które wcześniej nie myślały nawet o przeniesieniu się do "tych drugich z Liverpoolu".

Najlepszym dowodem jest sprawa Jose Callejona, który powoli szykuje się do opuszczenia Neapolu. – Prezydent Napoli, Antonio de Laurentiis, podobno chce przedłużyć kontrakt mojego klienta, ale ciągle nie ma porozumienia. Cieszymy się z zainteresowania innych klubów, ale na razie ciągle jesteśmy w Neapolu – powiedział ostatnio agent piłkarza, Manuel Garcia Quilon.

Ancelotti współpracował z 33-letnim napastnikiem w Napoli, kiedy był tam trenerem. Doskonale zna także jego agenta. Wydaje się więc, że pozycja "The Toffees" w boju o podpis Hiszpana jest dość mocna.

 

 
 
Słowa kluczowe: josecallejon | sscnapoli | evertonfc
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz