Aktualności
 
Milik z pokerową miną
 
21. kwietnia 2020, 15:21
autor: Rafał Kępa
 
Podobno miał zastąpić Ibrahimovicia w Milanie, podobno miał zostać legendą Atletico, podobno wybierał z Wojtkiem Szczęsnym dom w Turynie. Wszystko podobno, ale Arkadiusz Milik może zaskoczyć wszystkich.

Jak podaje "Calciomercato" Milik pomimo wstępnych negocjacji Napoli z trzema wymienionymi wcześniej klubami, ciągle negocjuje nowy kontrakt z "Gli Azzurri".  – Biorąc pod uwagę, to co podawały media w ostatnich dnia, podkreślam, że to tylko plotki, niektóre bardzo nietaktowne w stosunku do Napoli. Jestem w ścisłym kontakcie z dyrektorem sportowym i nasze rozmowy dotyczące nowego kontraktu ciągle się toczą. Kiedy skończy się ten ciężki okres, spotkamy się i znajdziemy rozwiązanie dobre dla klubu i samego zawodnika – mówił David Pantak, agent Milika.

Milik, który od blisko czterech lat gra w Napoli, ma kontrakt który obowiązuje do końca przyszłego sezonu. Jednak nie jest tajemnicą, że ostatnio nie po drodze mu z władzami klubu i trenerem. Dlatego tak aktywne były spekulacje dotyczące jego przenosin. Czy to jednak nie było tylko gra napastnika i jego agenta, by klub z Neapolu łatwiej zgodził się na ich żądania?

 

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz